string(15) ""
» Blog » 100 książek 100 autorów w podróży na drugą stronę
24-10-2015 21:30

100 książek 100 autorów w podróży na drugą stronę

Odsłony: 124

Spośród setek, tysięcy, książek które każdy z nas w swoim życiu przeczytał jest kilka tytułów do których po kilku latach chętnie moglibyśmy wrócić, kilku autorów którym na tyle ufamy, że cokolwiek by nie napisami i tak mamy pewność że będzie to co najmniej dobre.  

No i właśnie o tym będą te wpisy o autorach i ich książkach. Ale nie porostu jakieś recenzje kolejnych książek tylko tych najlepszych według mojej opinii i o tych autorach którzy napisali co najmniej kilka, kilkanaście bardzo dobrych książek również według mojej opinii.

Na samym początku sukcesywnie uaktualniany ranking autorów i książek niekoniecznie 100 ale koniecznie tych najlepszych pozwalających zmienić miejsce przebywania, przenieść się do innego czasu innej przestrzeni, zapomnieć o świecie zanurzyć się w innej rzeczywistość, lepszej, gorszej innej.

Zamierzam przy okazji odświeżyć sobie swoje ulubione książki, miło spędzić czas jaki mi został na tej planecie i poczuć się trochę jak Piotruś Pan powracający do swojej Nibylandii.

Jeżeli drogi Czytelniku przez przypadek czytasz ten blog mam nadzieję że mój wybór książek przypadnie Ci do gustu i z niego skorzystasz a jak nie, no cóż w sumie to nie obchodzi mnie to wcale bo to mój spis i mój ranking a każdy może sobie taki stworzyć samodzielnie. 

 

Ranking autorzy:

1.Marcin Wolski
2. Karl Edward Wagner
(...kolejne miejsca w miarę powstawania kolejnych recenzji...)

 

Ranking książek:

1. Piąty odcień zieleni - Marcin Wolski
2. Pajęczyna utkana z ciemności - Kart Edward Wagner
(...kolejne miejsca w miarę powstawania kolejnych recenzji...)

 

Ranking niedokończonych serii:

0
Nikt jeszcze nie poleca tej notki.
Poleć innym tę notkę

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.