Prezentujemy listę wstępnych nominacji (w wybranych kategoriach) do tegorocznej edycji Nagród im. Brama Stokera, przyznawanych najlepszym tekstom grozy. Lista tytułów zostanie jeszcze zawężona - będą to ostateczne nominacje.
Powieść:- As Fate Would Have It, Michael Louis Calvillo;
- Sacrifice, John Everson;
- Eternal Vigilance II: Death of Illusions, Gabrielle Faust;
- Twisted Ladder, Rhodi Hawk;
- Voracious, Alice Henderson;
- The Bone Factory, Nate Kenyon;
- Audrey's Door, Sarah Langan;
- Patient Zero, Jonathan Maberry;
- Quarantined, Joe McKinney;
- Cursed, Jeremy Shipp.
Debiutancka powieść:- The Black Act, Louise Bohmer;
- Breathers, S. G. Browne;
- Slaughter!, Marcus Griffin;
- The Dead Path, Stephen M. Irwin;
- Solomon’s Grave, Daniel G. Keohane;
- Dismember, Daniel Pyle;
- The Forest of Hands and Teeth, Carrie Ryan;
- Damnable, Hank Schwaeble;
- The Little Sleep, Paul Tremblay;
- Slights, Kaaron Warren;
Długi tekst:- Dreaming Robot Monster, Mort Castle;
- The Hunger of Empty Vessels, Scott Edelman;
- Rot, Michelle Lee;
- The Gray Zone, John R. Little.
- Diana and the Goong-Si, Lisa Morton;
- The Lucid Dreaming, Lisa Morton;
- Black Butterflies, Kurt Newton;
- Doc Good's Traveling Show, Gene O'Neill;
- Little Graveyard on the Prairie, Steven E. Wedel;
- Mama Fish, Rio Youers.
Krótki tekst:- Nub Hut, Kurt Dinan;
- One More Day, Brian Freeman;
- Where Sunlight Sleeps, Brian Freeman;
- Blanket of White, Amy Grech;
- Keeping Watch, Nate Kenyon;
- Plague Dogs, Joe McKinney;
- The Crossing of Aldo Ray, Weston Ochse;
- The Outlaws of Hill County, John Palisano;
- In the Porches of My Ears, Norman Prentiss;
- The Night Nurse, Harry Shannon.
Antologia:- Harlan County Horrors, Mari Adkins (redaktorka);
- He Is Legend: An Anthology Celebrating Richard Matheson, Christopher Conlon (redaktor);
- Mighty Unclean, Bill Breedlove (redaktor);
- Lovecraft Unbound, Ellen Datlow (redaktorka);
- Poe, Ellen Datlow (redaktorka);
- Dark Delicacies 3: Haunted, Del Howison & Jeff Gelb (redaktorzy);
- Butcher Shop Quartet 2, Frank J. Hutton (redaktor);
- British Invasion, Chris Golden, Tim Lebbon & James Moore (redaktorzy);
- Midnight Walk, Lisa Morton (redaktorka);
- Grants Pass, Amanda Pillar & Jennifer Brozek (redaktorki).
Zbiór opowiadań:- Shards, Shane Jiraiya Cummings;
- Martyrs and Monsters, Robert Dunbar;
- Dark Entities, David Dunwoody;
- Got to Kill Them All and Other Stories, Dennis Etchison;
- Shades of Blood and Shadow, Angeline Hawkes;
- Unhappy Endings, Brian Keene;
- You Might Sleep..., Nick Mamatas;
- A Little Help from my Fiends, Michael McCarty;
- A Taste of Tenderloin, Gene O'Neill;
- In the Closet, Under the Bed, Lee Thomas.
Zaloguj się, aby wyłączyć tę reklamę