» Wieści » Nominacje do Bram Stoker Awards 2017

Nominacje do Bram Stoker Awards 2017

06-02-2018 12:49 | Tomasz 'Asthariel' Lisek

Nominacje do Bram Stoker Awards 2017

The Horror Writers Association ogłosiło nominację do Nagród imienia Brama Stokera za rok 2017. Laureaci zostaną ogłoszeni podczas konwentu StokerCon 4 marca.

Powieść:

  • Golden, Christopher – Ararat
  • King, Stephen and King, Owen – Sleeping Beauties
  • Malerman, Josh – Black Mad Wheel
  • Miskowski, S.P. – I Wish I Was Like You
  • Tem, Steve Rasnic – Ubo

Debiut:

  • Cabeen, Robert Payne – Cold Cuts
  • Davidson, Andy – In the Valley of the Sun
  • Hayward, Matt – What Do Monsters Fear? (
  • Hepler, Jeremy – The Boulevard Monster
  • Thomas, Scott – Kill Creek

Powieść młodzieżowa:

  • French, Gillian – The Door to January
  • Leveen, Tom – Hellworld
  • Liggett, Kim – The Last Harvest
  • Lukavics, Amy – The Ravenous
  • Porter, Sarah – When I Cast Your Shadow

Komiks:

  • Carey, Mike and Arvind, Ethan David – Darkness Visible
  • Duffy, Damian and Butler, Octavia E. – Kindred: A Graphic Novel Adaptation
  • Ferris, Emil – My Favorite Thing is Monsters
  • Hickman, Jonathan – The Black Monday Murders
  • Liu, Marjorie – Monstress Volume 2: The Blood

Mikropowieść:

  • Edelman, Scott – Faking it Until Forever Comes (Liars, Fakers, and the Dead Who Eat Them)
  • Jones, Stephen Graham – Mapping the Interior
  • Kiernan, Caitlín R. – Agents of Dreamland
  • Taylor, Lucy – Sweetlings
  • Waggoner, Tim – A Kiss of Thorns

Opowiadanie:

  • Bailey, Michael – “I Will Be the Reflection Until the End” (Tales from the Lake Vol. 4)
  • Chambers, James – “A Song Left Behind in the Aztakea Hills” (Shadows Over Main Street, Volume 2)
  • Mannetti, Lisa – “Apocalypse Then” (Never Fear: The Apocalypse)
  • Neugebauer, Annie – “So Sings the Siren” (Apex Magazine #101)
  • Yardley, Mercedes M. – “Loving You Darkly” (F(r)iction Magazine #8)

Zbiór opowiadań:

  • Hill, Joe – Strange Weather (William Morrow)
  • Kiste, Gwendolyn – And Her Smile Will Untether the Universe (JournalStone)
  • Malerman, Josh – Goblin (Earthling Publications)
  • Matsuura, Thersa – The Carp-Faced Boy and Other Tales (Independent Legions Publishing)
  • McGrath, Patrick – Writing Madness (Centipede Press)

Scenariusz:

  • Del Toro, Guillermo and Taylor, Vanessa – The Shape of Water
  • Duffer, Matt and Duffer, Ross – Stranger Things: MadMax, Episode 02:01: Chapter One
  • Frost, Mark and Lynch, David – Twin Peaks, Part 8
  • Palmer, Chase, Fukunaga, Cary, and Dauberman, Gary – It
  • Peele, Jordan – Get Out
  • Shyamalan, M. Night – Split

Antalogia:

  • Brooks, Kinitra, PhD., Addison, Linda D., and Morris, Susana, PhD. – Sycorax’s Daughters
  • Datlow, Ellen – Black Feathers: Dark Avian Tales: An Anthology
  • Maberry, Jonathan and Romero, George A. – Nights of the Living Dead: An Anthology
  • Manzetti, Alessandro and Lester, Jodi Renee – The Beauty of Death Vol. 2: Death by Water
  • Murano, Doug – Behold!: Oddities, Curiosities & Undefinable Wonders

 

Źródło: Tor.com
Tagi: Bram Stoker Award


Czytaj również

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.

ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.