» Imladris: Powrót. XII Krakowski Weekend z Fantastyką

Imladris: Powrót. XII Krakowski Weekend z Fantastyką

Dodał: Bartłomiej 'Nam-tar' Jankowski

Imladris: Powrót. XII Krakowski Weekend z Fantastyką
7.50
8.07
Ocena użytkowników
Średnia z 7 głosów
-
Twoja ocena
Imladris: Powrót. XII Krakowski Weekend z Fantastyką - Poltergeist patronem
Konwent: Imladris: Powrót. XII Krakowski Weekend z Fantastyką
Od: 22 listopada 2013
Do: 24 listopada 2013
Miasto: Kraków
Strona WWW: imladris.org.pl
Cena: 30 zł na miejscu od 20 zł w przedpłacie
Noclegi: Na konwencie, liczba miejsc ograniczona
Typ konwentu: fantastyczny

Krakowskie Weekendy z Fantastyką powracają! Tegoroczna, dwunasta, odsłona Imladrisu odbędzie się w dniach 22-24 listopada w Szkole Podstawowej nr 37 na Osiedlu Stalowym 18. Jeśli jesteś zainteresowany poprowadzeniem sesji, punktu programu tudzież larpa, albo masz ochotę pograć w planszówkę, czy system w który grać jeszcze nie miałeś okazji, zapraszamy serdecznie! Organizatorzy Imladris: Powrót XII Krakowski Weekend z Fantastyką, czyli kto za tym stoi i gdzie zgłaszać punkty programu: Koordynator: Paweł "Hassan" Ścibiorek, e-mail: koordynator@imladris.org.pl; Program: Piotr "pi" Szczurek, e-mail: program@imladris.org.pl; Obsługa: Piotr "Tolkien" Leśniak, e-mail: obsluga@imladris.org.pl; Promocja i PR: Bartłomiej "Zły Janek" Jankowski, e-mail: pr@imladris.org.pl; Gry Fabularne, MG: Krzysztof "Jaxa" Rudek, e-mail: mg@imladris.org.pl; Konkursy: Paweł "Szept" Furman, e-mail: konkursy@imladris.org.pl; LARPy: Marzena "Elma" Ples, e-mail: larpy@imladris.org.pl; Bitewniaki: Daniel "Nelek" Wójtowicz, e-mail: bitewniaki@imladris.org.pl; Akredytacja: Ziemowit "Doomtiger" Biernat, e-mail: akredytacja@imladris.org.pl; Gamesroom: Grzegorz "Tarquill" Traczuk, e-mail: gamesroom@imladris.org.pl; Ochrona i medycy: Jakub "Vampaj" Kumecki, e-mail: ochrona@imladris.org.pl; IT: Ziemowit "Doomtiger" Biernat, e-mail: webmaster@imladris.org.pl; And last, but not least. Nadzór Jakościowy: Gabriela "MidMad" Zielińska Marcin "Krakonman" Guzy

Galeria

Zobacz wszystkie »
Tagi: Imladris 2013 | Imladris


Czytaj również

Imladris XII: Powrót
Imladris młodym okiem
- recenzja

Komentarze


Jeszcze nikt nie dodał komentarza.

Komentowanie dostępne jest po zalogowaniu.


ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.