Aktualności

Oryginalne głosy Megatrona i Optimusa Prime

Oryginalne głosy Megatrona i Optimusa Prime

06-04-2007 11:58 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
W nadchodzącym Transformers: The Game usłyszymy oryginalne głosy Megatrona i Optimusa Prime. Peter Cullen i Frank Welker porozumieli się z Activision i ponownie wcielą się w przywódców Autobotów i Deceptikonów. Gra będzie bazować na filmie Transformers, a jej premiery można spodziewać się latem.
Drugi dodatek do Heroes of Might and Magic V

Drugi dodatek do Heroes of Might and Magic V

06-04-2007 11:04 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Ubisoft, wydawca Heroes of Might and Magic V, zapowiedział na jesień dodatek do tej gry - Tribes of the East. Do dyspozycji gracza zostanie oddana rasa Orków - brutalnych wojowników, którzy będą mieli do odegrania decydującą rolę w konflikcie wywołanym przez demony w świecie Ashan. Poza nową kampanią, na graczy czeka pięć scenariuszy jednoosobowych i dziesięć map do gry multiplayer. Tribes of the East zapowiedziano jako samodzielny dodatek, nie wymagający podstawowej wersji Heroes of Might and Magic V.
Nowa wersja Sensible World of Soccer

Nowa wersja Sensible World of Soccer

Na późne lato zapowiedziano nową wersję Sensible World of Soccer, gry uważanej za jedną z najlepszych symulacji piłki nożnej w historii. Wydawca, Codemasters, poinformował, że zostanie do niej wprowadzony tryb rozgrywki sieciowej i nowa, ulepszona grafika. Jednocześnie pojawi się możliwość gry w klasycznej oprawie z 1996 roku.

Produkt będzie przeznaczony na PC i Xbox Live Arcade. » więcej
Pierwsze informacje o Company of Heroes: Opposing Fronts

Pierwsze informacje o Company of Heroes: Opposing Fronts

05-04-2007 11:15 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Pojawiły się pierwsze informacje o kontynuacji jednej z najlepszych gier ubiegłego roku - Company of Heroes. Opposing Fronts, bo taki będzie nosić podtytuł, nie będzie dodatkiem, a oddzielnym produktem. Do dyspozycji gracza zostaną oddane dwie kampanie - brytyjska, pozwalająca na udział w wyzwalaniu Caen oraz niemiecka, podczas alianckiej operacji Market Garden. Autorzy z Relic Entertainment obiecują poprawienie sztucznej inteligencji i grafiki (większe wykorzystanie DirectX 10).

Wydania gry można spodziewać się jesienią.
Demo Dawn of Magic dostępne od jutra

Demo Dawn of Magic dostępne od jutra

04-04-2007 23:28 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Deep Silver, wydawca Dawn of Magic, poinformował, że jutro pojawi się wersja demonstracyjna gry. By móc sprawdzić produkcję Rosjan ze SkyFallen Entertainment, należy zarejestrować się na oficjalnym forum, zalogować tutaj, a następnie pobrać wszystkie pliki do jednego folderu. Twórcy przewidują, że demo, zajmujące ponad 500 Mb, może zapewnić od pięciu do dziesięciu godzin rozrywki.

Premierę gry wyznaczono na 27 kwietnia.
Gra na podstawie najnowszego filmu Uwe Bolla

Gra na podstawie najnowszego filmu Uwe Bolla

Świetna wiadomość dla wszystkich wielbicieli Uwe Bolla. Na podstawie jego najnowszego dzieła, Tunnel Rats, powstanie gra komputerowa. Sam film opowiada historię amerykańskich żołnierzy, którzy podczas wojny w Wietnamie walczyli w tunelach pod dżunglą z Vietcongiem. Boll został producentem gry, która najprawdopodobniej będzie FPSem na PC i Xbox360.

Premiera filmu spodziewana jest w 2008 roku. » więcej
Ruszają beta-testy Age of Conan: Hyborian Adventures

Ruszają beta-testy Age of Conan: Hyborian Adventures

FunCom, twórca gry Age of Conan: Hyborian Adventures poinformował o zbliżającej się beta-testach i zaprosił graczy z całego świata do wzięcia w nich udziału. Jeśli jesteś zainteresowany, wystarczy wypełnić formularz i czekać na wiadomość.

Premierę gry przewidziano na październik. » więcej
Hospital Tycoon w czerwcu

Hospital Tycoon w czerwcu

Codemasters, wydawca gry Hospital Tycoon podał wczoraj informację, że tytuł ukaże się dopiero w czerwcu. Nie podano przyczyn przesunięcia daty premiery, która pierwotnie miała mieć miejsce na wiosnę - na przełomie kwietnia i maja.

Hospital Tycoon jest uważana za nową wersję Theme Hospital, legendarnej gry Bullfroga z 1997 roku. Zadaniem gracza było prowadzenie własnego szpitala i pomoc pacjentom cierpiącym na humorystyczne dolegliwości - np. złamane serce, które należało zoperować. » więcej
Nowojorscy Politycy skrytykowali GTA IV

Nowojorscy Politycy skrytykowali GTA IV

04-04-2007 03:21 | Marcin 'DanseMacabre' Kowalski | Komentarze: 0
Zapewne nie jest to pierwsza część gry Grand Theft Auto, która budzi sprzeczne emocje wśród ludzi na całym świecie. Tym razem przeciwko grze wystąpili się nowojorscy politycy. Więcej w rozszerzeniu wieści. » więcej
Trailer z LoTR: Shadows of Angmar

Trailer z LoTR: Shadows of Angmar

04-04-2007 00:00 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Na stronie Codemasters pojawił się filmik z nadchodzącego MMORPG Lord of The Rings Online: Shadows of Angmar. Zadaniem graczy, którzy będą mogli grać sami jak i łączyć się w drużyny, będzie pokonanie sił Saurona, odwiedzając przy tym miejsca znane z trylogii Tolkiena. Premierę przewidziano na 24 kwietnia.
Penumbra: Overture jest już do pobrania

Penumbra: Overture jest już do pobrania

03-04-2007 14:31 | Tomasz 'Zolf' Rajca
Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami firmy Lexicon Entertainment, wydawcy gry Penumbra: Overture, w sieci pojawił się pierwszy epizod komercyjnej wersji wspomnianej produkcji. Aby móc pobrać plik instalacyjny, należy najpierw dokonać wpłaty pieniędzy – dokładnie 19.99$.

Więcej informacji na temat dzieła studia Frictional Games znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej gry Penumbra: Overture. Wystarczy tylko klikając w nagłówek tej wieści. » więcej
W czerwcu Shadowrun zawita do Japonii

W czerwcu Shadowrun zawita do Japonii

02-04-2007 23:54 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Jeden z przedstawicieli Microsoftu podał dziś informację, że Shadowrun, gra tworzona przez FASA Corporation, bazująca na systemie RPG o tej samej nazwie, zostanie wydana 21 czerwca 2007 w Japonii. Przewiduje się, iż premiera w Stanach Zjednoczonych i Europie nastąpi krótko potem, jednak dokładne daty są nieznane.

Najnowsza produkcja studia FASA Corporation pojawi się na dwie platformy sprzętowe: na konsolę Xbox 360 oraz PC.
Medieval 2: TW Kingdoms zapowiedziany

Medieval 2: TW Kingdoms zapowiedziany

01-04-2007 13:07 | Tomasz 'Zolf' Rajca
SEGA poinformowała, że jesienią bieżącego roku, na rynku gier komputerowych pojawi się pierwsze oficjalne rozszerzenie do dzieła studia Creative Assembly, popularnej strategii z 2006 roku, zatytułowanej Medieval 2: Total War. Dodatek ów będzie nosił podtytuł Kingdoms.

Więcej na temat opisywanego programu (m.in. co nowego przyniesie ze sobą rozszerzenie) znajdziecie klikając w nagłówek tej wieści. » więcej
Pojawił się zwiastun Grand Theft Auto IV

Pojawił się zwiastun Grand Theft Auto IV

Na stronie internetowej Grand Theft Auto IV pojawił się oficjalny zwiastun tej gry. Warto w tym miejscu wspomnieć, że ów tytuł pierwotnie przeznaczony jest na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Niewykluczone jednak, że zostanie stworzona wersja na PC.

Premierę czwartej części Grand Theft Auto zapowiedziano na 16 października 2007 roku. » więcej
Boogie - nowa gra Electronic Arts

Boogie - nowa gra Electronic Arts

29-03-2007 10:58 | Ewa 'senmara' Markowska
Koncern Electronic Arts pracuje nad nowym produktem - Boogie. Gra w wersji Nintendo Wii jeszcze w tym roku zostanie wprowadzona do sprzedaży. » więcej

Hypery 2006 rozdane

29-03-2007 10:57 | Ewa 'senmara' Markowska
27 marca zostały rozdane Hypery 2006, nagrody dla najlepszych gier komputerowych wyłonionych w plebiscycie widzów telewizji Hyper.

Głosowano na najlepsze gry 2006 roku w trzech kategoriach: najlepsza gra na konsole, najlepsza gra na PC oraz najlepsza lokalizacja. W swoich kategoriach zwyciężyły odpowiednio: Need For Speed Carbon, Elder Scrolls IV:Oblivion i Gothic 3. » więcej

"Schrzaniliśmy Duke Nukem Forever"

3D Realms, twórcy Duke Nukem przyznali publicznie się do porażki. Dyrektor generalny firmy, Scott Miller, powiedział podczas wywiadu dla YouGamers:

"Przyznaję - schrzaniliśmy Duke Nukem Forever i staliśmy się pośmiewiskiem branży. Sam się śmieję (i płaczę) myśląc o tym. Naszym błędem były zbyt wygórowane ambicje i chęć zrobienia gry bijącej na głowę inne. Od 18 miesięcy zmieniło się nasze podejście, patrzymy bardziej realistycznie - zatrudniliśmy mnóstwo doświadczonych ludzi i wierzę, że wreszcie jesteśmy na dobrej drodze." » więcej
LEGO Batman: The Videogame

LEGO Batman: The Videogame

27-03-2007 19:30 | Paweł 'Singer' Niećko | Komentarze: 0
Wszystkich maniaków Batmana z pewnością ucieszy wiadomość, że powstanie kolejna gra komputerowa poświęcona bohaterowi. Konsternację może wywołać fakt, iż wszystkie występujące tam postaci jak i otoczenie będzie zbudowane z klocków Lego. Podobne przedsięwzięcie było już realizowane odnośnie Star Wars, teraz przyszedł czas Mrocznego Rycerza. Gra pojawi się na rynku prawdopodobnie w 2008 roku.

LEGO Batman: The Videogame rozpoczyna masowa ucieczka z Arkham i jej konsekwencje w Gotham. Zadaniem Człowieka Nietoperza jest oczywiście namierzenie i wyłapanie kolejnych przestępców jak Joker czy Pingwin. Gracz będzie mógł posługiwać się wszystkimi gadżetami Batmana oraz budować i prowadzić niesamowite pojazdy.
Demo The Sacred Rings jest już dostępne

Demo The Sacred Rings jest już dostępne

26-03-2007 20:43 | Tomasz 'Zolf' Rajca
W Internecie pojawiła się wersja demonstracyjna najnowszego dzieła studia Streko-Graphics zatytułowanego The Sacred Rings (znanego wcześniej pod nazwą Aura 2). Niestety, nadal nie wiadomo, kiedy odbędzie się światowa premiera tej gry komputerowej.

Więcej na temat wersji demonstracyjnej The Sacred Rings (w tym link do pliku instalacyjnego) znajdziecie po kliknięciu w nagłówek wieści. » więcej
Strona Ultima Online: Kingdom Reborn już jest

Strona Ultima Online: Kingdom Reborn już jest

24-03-2007 10:18 | Tomasz 'Zolf' Rajca
W Internecie pojawiła się oficjalna witryna ósmego już dodatku do gry Ultima Online, noszącego podtytuł Kingdom Reborn. Obecnie, wspomniana strona internetowa, nie obfituje jeszcze w zbyt wiele treści. Znaleźć na niej można opis najnowszego dzieła ekipy EA Mythic, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz galerię obrazków z opisywanego programu.

Jak wynika z zapowiedzi wydawcy, Ultima Online: Kingdom Reborn pojawi się na rynku gier komputerowych późną wiosną 2007 roku. » więcej
Wyświetlono rezultaty 9241-9260 z 9501.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.