Aktualności

Lista gier na PS3

Lista gier na PS3

23-04-2007 19:07 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Serwis IGN udostępnił listę gier, które zostaną wydane na najnowszą konsolę Sony, Playstation 3. Oprócz tytułów zapowiedzianych na najbliższe dni i miesiące, można znaleźć gry, które ujrzą światło dzienne dopiero w roku 2008. Listę można znaleźć pod tym adresem.
Tomb Raider: Anniversary w maju?

Tomb Raider: Anniversary w maju?

23-04-2007 04:01 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
Eidos ujawnił, że jeszcze w maju ukaże sięTomb Raider: Anniversary, czyli pierwsza część przygód Lary Croft w nowej oprawie graficznej. Gra zostanie wydana na PC, PSP i PS2. Pod tym adresem można znaleźć krótki filmik pokazujący, jak gra będzie się prezentować.
Electronic Arts udostępnił Worldbuildera

Electronic Arts udostępnił Worldbuildera

22-04-2007 02:01 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Electronic Arts, wydawca Command & Conquer 3 Tiberium Wars, udostępnił graczom na całym świecie zestaw narzędzi - Worldbuilder, w którym stworzono wszystkie misje dla pojedynczego gracza oraz mapy do rozgrywki wieloosobowej. Plik, ważący niecałe 8 Mb, można znaleźć tutaj.
Mortal Kombat wraca do korzeni

Mortal Kombat wraca do korzeni

21-04-2007 15:23 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
Ed Boon, twórca Mortal Kombat, zapowiedział, że najnowsza część gry, której możemy się spodziewać w 2008 roku, będzie w dużo większym stopniu przypominać to, czym Mortal Kombat był na początku. Nie uświadczymy już "babality", walka ma być szybsza, bardziej brutalna, a postacie będą mogły korzystać z różnego rodzaju broni. Tytuł planowany jest na konsole nowej generacji, nic nie wiadomo o konwersji na PC.
Wydano Theatre of War

Wydano Theatre of War

21-04-2007 15:20 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Od dziś dostępna jest nowa gra wojenna 1C pod tytułem Theatre of War. Produkt pozwala wcielić się graczowi w dowódcę podczas drugiej wojny światowej i wziąć udział w pięciu różnych kampaniach - amerykańskiej, brytyjskiej, rosyjskiej, niemieckiej i polskiej. Theatre of War można kupić na battlefront.com, wersja DVD będzie dostępna za około 2 tygodnie. Tutaj można znaleźć demo gry.
Cossacks: Emperor's Edition w połowie maja

Cossacks: Emperor's Edition w połowie maja

21-04-2007 03:01 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Na 14 maja wyznaczono datę wydania w USA antalogii gier z serii Cossacks - Cossacks II: Battle for Europe, Cossacks: Back to War oraz Cossacks: European Wars. Pierwszy z wymienionych tytułów pozwoli graczowi wziąć udział w Wojnach Napoleońskich, drugi opowiedzieć się po stronie któregoś z 16 państw na przełomie wieków XVI, XVII i XVIII. Natomiast trzeci jest dodatkiem do Cossacks: Back to War i umożliwia poprowadzenie wirtualnych wojsk w przeszło stu bitwach. Nie wiadomo, kiedy Cossacks: Emperor's Edition ukaże się w Polsce.
Zapowiedzi Codemasters na przyszły rok

Zapowiedzi Codemasters na przyszły rok

19-04-2007 23:06 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Wydawnictwo Codemasters podczas trwającej imprezy firmowej Code'07 zapowiedziało na przyszły rok trzy gry: Operation Flashpoint 2, Race Driver One i Rise of the Argonauts. Dwa pierwsze tytuły, bazujące na silniku Neon, ukażą się na PC, PS3, XBox 360 i Wii. Trzecia gra, tworzona przez Liquid Games, zaoferuje graczom możliwość przeniesienia się do antycznej Grecji i wcielenia się w któregoś z mitycznych herosów. Rise of the Argonauts będzie przeznaczony na PC, Xbox 360 oraz PS3.
Międzynarodowe mistrzostwa w Pac-Mana

Międzynarodowe mistrzostwa w Pac-Mana

19-04-2007 17:25 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Ogłoszono międzynarodowe mistrzostwa w Pac-Mana na XBox 360. Organizatorami są Microsoft, Namco i Quizinos, jeden z największych producentów kanapek w USA. Zawody są podzielone na dwa etapy. Pierwszy, trwający do 9 maja wyłoni graczy z najlepszym wynikiem, którzy swoje osiągnięcia będą zamieszczali na listach rankingowych XBox Live. Drugi, finałowy etap odbędzie w Nowym Jorku i wyłoni światowego mistrza Pac-Mana.

Na zwycięzcę czeka specjalna wersja XBox 360 z wizerunkiem Pac-Mana, 100 tysięcy MP na XBox Live Marketplace i bezpłatne kanapki od trzeciego organizatora, Quizinos, przez 26 lat.
Ruszyło forum Fallouta 3

Ruszyło forum Fallouta 3

19-04-2007 13:54 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Wydawnictwo Bethesda Softworks, które w obecnej chwili posiada prawa do gier z serii Fallout, uruchomiło właśnie forum trzeciej odsłony gry. Zainteresowani projektem mogą pisać o tym, co chcieliby zobaczyć w najnowszej części kultowego cRPG i porozmawiać z twórcami. Forum znajduje się tutaj.
Warhammer: Mark of Chaos - demo multiplayer

Warhammer: Mark of Chaos - demo multiplayer

19-04-2007 13:53 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Pojawiło się europejskie demo Warhammer: Mark of Chaos pozwalające grać w trybie multiplayer. Twórcy oferują graczom trzy tutoriale, cztery mapy (Równowaga Chaosu, Krew na śniegu, Zamek Bogów oraz Całkowity Konflikt) i trzy tryby gry (Normalny, Posiłki i Oblężenie). Demo, ważące - bagatela - 1,33 Gb, można pobrać stąd.

Halo 2 tylko dla Visty

18-04-2007 16:24 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Microsoft podał informację, że Halo 2, którego premierę na PC zapowiedziano na 8 maja, będzie dostępny tylko pod Windows Vista. Nie przewiduje się, by tytuł został wydany na innych systemach, co - jak nietrudno się domyślić - jest kolejnym ruchem mającym przekonać graczy do najnowszego dziecka firmy Billa Gatesa. Pocieszającą wiadomością jest fakt, że zapowiedziano znaczną poprawę grafiki oraz ulepszenie SI w stosunku do wersji XBoxowej.
Hard to Be a God w Europie

Hard to Be a God w Europie

17-04-2007 22:55 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Na drugą połowę tego roku zapowiedziano premierę Hard to Be a God, gry opartej na książce Arkadija i Borysa Strugackich, poinformował wydawca gry - Nobilis. Zadaniem gracza będzie sprawowanie kontroli nad średniowieczną krainą Arkanar rok po wydarzeniach przedstawionych w Trudno być Bogiem. Produkt oferuje miłą dla oka grafikę, pięć różnych zakończeń i dobrze odwzorowaną strukturę społeczeństwa feudalnego. Więcej informacji pod tym adresem.
Sony zadowolone z wyników sprzedaży PS3 w Europie

Sony zadowolone z wyników sprzedaży PS3 w Europie

17-04-2007 22:36 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Howard Stringer, prezes Sony jest niezwykle zadowolony z europejskiej premiery Playstation 3. Wedle jego słów, około 100 milionów funtów zmieniło właściciela, a nabywców znalazło 800 tysięcy sztuk konsoli. Dobry grunt pod sprzedaż PS3 z pewnością zapewniło mnóstwo gier oferowanych przez Sony, co nie pozwoliło na powtórkę kiepskiego wyniku z Japonii.
Myth War Online: Zaczęto tropić bugi

Myth War Online: Zaczęto tropić bugi

17-04-2007 12:16 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 1
IGG, producent Myth War Online, poinformował, że ruszył proces tropienia bugów w grze i będzie trwał przez najbliższe trzy miesiące. W tym miejscu można znaleźć więcej wiadomości na ten temat.

Ponadto od 15 kwietnia istnieje możliwość założenia bloga, na którym będziemy niejako reklamować Myth War Online poprzez zamieszczanie trailerów, screenshotów itp. Więcej informacji tutaj.
Virtual Me - komputerowy Big Brother?

Virtual Me - komputerowy Big Brother?

16-04-2007 22:57 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Electronic Arts podpisało porozumienie z firmą Endemol, producentem Big Brothera. Umowa mówi o stworzeniu gry, w której będziemy prowadzić wirtualne życie, nawiązywać intensywne kontakty z innymi użytkownikami i mieć możliwość uczestniczenia m.in. w turniejach telewizyjnych. Tutaj (PDF) można znaleźć nieco więcej informacji.
Powstanie ekranizacja Prince of Persia: Piaski Czasu

Powstanie ekranizacja Prince of Persia: Piaski Czasu

Pojawiły się informacje, że Michael Bay, reżyser pracujący obecnie nad Transformers, wraz z producentem Jerrym Bruckheimerem zajmą się produkcją filmu Prince of Persia: Piaski Czasu. Obaj panowie współpracowali ze sobą wcześniej przy Twierdzy, Armageddonie, Pearl Harbor i dwóch częściach Bad Boys. Obraz ma być gotowy latem 2009 roku. » więcej
Acclaim proponuje oryginalnego MMO

Acclaim proponuje oryginalnego MMO

14-04-2007 14:58 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 2
Acclaim przygotowuje się do wypuszczenia nowej gry MMO - Dance! Online. Gracz będzie miał możliwość stworzenia postaci i przeciwstawić się sześciu graczom w kilku trybach rozgrywki. Gra ma być darmowa, jednak uczestnicy będą płacić za ubrania dla postaci oraz paczki muzyczne, w których znajdą się utwory artystów z Warner Music Group (między innymi AC/DC czy Red Hot Chili Peppers). Tutaj więcej informacji dla zainteresowanych.
W czerwcu Lost Planet: Extreme Condition na PC

W czerwcu Lost Planet: Extreme Condition na PC

14-04-2007 13:11 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Japoński serwis Famitsu poinformował, że Lost Planet: Extreme Condition, tytuł jak dotychczas dostępny tylko na konsoli Xbox 360, zostanie wydany na PC. Capcom, producent gry, wyda ją we współpracy z Nvidią, której karty będą będą animować strzelaninę nawet w rozdzielczości 2560x1600. Zapowiedziano poprawienie strony wizualnej Lost Planet: Extreme Condition poprzez wykorzystanie DirectX 10.
Zapowiedziano dodatek do Neverwinter Nights 2

Zapowiedziano dodatek do Neverwinter Nights 2

13-04-2007 17:57 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 6
Na jesieni możemy spodziewać się pierwszego dodatku do Neverwinter Nights 2 zatytułowanego Mask of the Betrayer, poinformowało wczoraj wydawnictwo Obsidian Entertainment. Fabuła ma kręcić się wokół wydarzeń tuż po pokonaniu Króla Cieni, a graczowi przyjdzie przemierzać krainę Rashemen. Autorzy obiecują liczną rzeszę nowości - broni, potworów, klas zbroi, zaklęć, a ponadto mają zamiar poprawić narzędzia służące do tworzenia modyfikacji.
Jeszcze o GTA IV

Jeszcze o GTA IV

12-04-2007 21:12 | Arkadiusz 'Jeremiah Covenant' Słowik | Komentarze: 0
Okazuje się, że wczorajsze wieści na temat najnowszej odsłony Grand Theft Auto to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Znamy już głównego bohatera i sytuację, w której się znajdzie. Wcielimy się w Niko Bellica, który pojawi się w Liberty City na zaproszenie swojego kuzyna, niejakiego Romana. Krewny okłamał go, opowiadając o kobietach na skinienie głowy, mnóstwie świetnych samochodów i bajońskich sumach. Niko przyjeżdża do miasta i dopiero wtedy orientuje się, że nie wszystko jest tak piękne, jak chciał jego kuzyn.

Rockstar obiecuje większy wpływ na historię głównego bohatera poprzez podejmowane przez niego wybory. Poza tym samo miasto będzie dużo bardziej zurbanizowane. Nie uświadczymy wsi, ani tym bardziej pustyń. Autorzy obiecują jednocześnie poprawienie grafiki, zwiększoną sztuczną inteligencję spotykanych postaci i - przede wszystkim - realizm. Data wydania: 16 października 2007.
Wyświetlono rezultaty 9181-9200 z 9476.
ZAMKNIJ
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.