Dodał(a): Filip 'Gruszczy' Gruszczyński
Tytuł: Mysterious Places
Linia wydawnicza: World of DarknessAutorzy: Kraig Blackwelder, Rick Chillot, Geoff Grabowski, James Kiley, Matthew Mcfarland, Brett Rebischke-Smith oraz Chuck Wendig
Okładka: Katie McCaskill
Ilustracje: Sam Araya, Greg Boychuk, Vince Locke, Chris Martinez, Mark Nelson, Jim Pavelek, Durwin Talon, Jamie Tolagson, Andrew Trabbold and Cathy Wilkins
Wydawca: White WolfData wydania: 2005
Liczba stron: 136
ISBN-10: 1-58846-485-7
Numer katalogowy: WW55302
Oprawa: Twarda
Cena: $24.99

Zapomniane drogi i ukryte drzwi prowadzą do miejsc, które lepiej pozostawić zapomniane.
Te dziwne pomieszczenia, skażone obszary i zepsute środowiska noszą na sobie piętno straszliwych zbrodni i przestępstw, o których lepiej nie wspominać.
Normalni ludzie wolą nie wiedzieć o istnieniu tych miejsc, byleby chronić swe wrażliwe umysły.
Ci ostrożni, odważni oraz głupi dostrzegają prawdę i nie potrafią się od niej odwrócić, rzucając wyzwanie przeznaczeniu i stawiając kroki na bezbożnej ziemi.
- Z dyktowanych notatek nieopublikowanego "Sasquatcha" autorstwa zmarłego Davida Hicksa
Ta książka zawiera:
- Inspiracje przeznaczone do gry z udziałem śmiertelnych, ale pozwalające poprowadzić równie przerażające i dziwne rozgrywki dla potwornych postaci.
- Tajemnice Świata Mroku stają się jeszcze głębsze wraz z dziewięcioma wstrząsającymi lokacjami do eksplorowania w trakcie gry
- Znakomity prolog do Wampira, Wilkołaka lub Maga
Waszym zdaniem...
Dodaj swoją opinię...